Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen orman yangınları ilk çıktığı vakitten itibaren Birliğimiz kanalları tarafından dikkat ve itidalle takip edilmektedir. Olumsuz hava koşulları nedeniyle ne yazık ki büyüyen yangınlar neticesinde oluşan zararlardan dolayı çok üzgünüz. Yangından etkilenen köylülerimize ve bütün Türk Milletine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yangınla mücadele eden kamu görevlilerine ve gönüllülerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
Yönetim Kurulu Adına
Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Başkanı Mehmet Ali ÜNAL
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN