Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Başkanı Mehmet Ali ÜNAL, Genel Başkan Yardımcısı Fazilet ULUÇ, Genel Sekreter Yavuz ER, Muhasip Engin ULAŞ, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman KURT, M. Murat TUNCER ve İbrahim KELEŞ ile beraber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Ankara’da coşkuyla kutladı. Yönetim olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde buluştuktan sonra, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü yad etmek üzere Anıtkabir’e doğru yürüyüşe geçildi. Atatürk ve huzurunda silah arkadaşları, gazi ve şehitlerimiz anıldı. Ardından Anıtkabir bahçesinde hatıra fotoğrafı çekildi.
Bu vesileyle Ulu Önder Atatürk’ü bir kez daha anıyor ve Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN