Bugün yüce Atatürk’ün bizlere armağan ettiği kutlu Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü idrak ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının gayretleriyle, mehmetçiklerimizin kanlarıyla kurduğu Cumhuriyet bizlere bırakılan şanlı Türk tarihinin en değerli miraslarındandır. Biz de bu mirasa yakışır birer Türk vatandaşı olarak bilinçli bir şekilde geleceğe yürümekteyiz.
KUTLU OLSUN!
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN