TZYMB

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği

BİRLİĞİMİZDEN PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Başkanımız Mehmet Ali ÜNAL, Genel Sekreter Yavuz ER, Genel Yayın Yönetmeni Erol Gürkan IŞIN, Muhasip Engin ULAŞ ve Yönetim Kurulu Üyesi M.Murat TUNCER Yönetim kurulu adına Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Adem DİNÇ’ i ve Personel Genel Müdür Yardımcısı Sn. Halim BEDİZ’i makamlarında ziyaret etti.

Genel Müdür Adem DİNÇ Bey ile gerçekleşen görüşmede Ziraat Mühendisliği mesleği adına birtakım konularda istişarelerde bulunuldu. Gerek Bakanlık bünyesinde çalışan, gerekse kamu-özel diğer alanlarda çalışan meslektaşlarımızın mevcut sıkıntıları dile getirildi. Tarım sektörünü iyi tanıdığını ve çocukluktan beri bir çiftçi ailesinde yetiştiğini belirten Sn. Adem DİNÇ, gerek taşra, gerekse merkez bünyesinde bulunan mühendislerin sıkıntılarını bildiği ve bunlarla ilgili yapılacak çalışmalarda ikili işbirliğinden yana olduğunu belirttiği görüşme samimi bir ortamda sürdü. Daha sonra konularla alakalı bilgi notları, tespit ve çözümler üzerine tekrar konuşulmak üzere Genel Müdür Yardımcısı Sn. Halim BEDİZ Bey’in yanına geçildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı Sn. Halim BEDİZ’in makamında gerçekleşen görüşmede Bakanlık bünyesinde görev yapan Ziraat Mühendislerinin sıkıntıları dile getirildi. Yaklaşık 41 yıldır çeşitli Bakanlık ve kurumlarda personel işlerinde çalıştığını belirten Halim BEDİZ, imkanların el verdiği ölçüde soruların çözümü için verdiği gayretlerden bahsetti. Son derece sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Sn. Halim BEDİZ ortak çalışmalardan yana olduğunu belirtti. Daha sonra yönetim kurulu üyelerimiz ile fotoğraf çekilip ziyaretler sonlandırıldı.

Yönetim kurulumuz adına Genel Müdür Sn. Adem DİNÇ Bey’e ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. Halim BEDİZ Bey’e teşekkür ediyoruz.