Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinde öğrenim gören meslektaş adaylarımız Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğini ziyaret etti. Genel Başkanımız Mehmet Ali Ünal eşliğinde Prof. Dr. Orhan Düzgüneş toplantı salonunda gerçekleşen görüşmelerde öğrencilere yönelik faaliyetlerimiz masaya yatırıldı. Bundan sonraki aşamalarda daha sık ve daha çok faaliyette bulunmak üzere öğrenci arkadaşlarımız ile sözleştik. Her zaman genç odaklı olmaya devam edeceğiz.
![](http://tzymb.org.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-20231111-WA0014-1024x768.jpg)
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN