Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dışkapı yerleşkesinde geleneksel olarak yapılan Cansuyu Bayramı, Öğrenci Kongresi ve Agrifest festivaline katılım sağladık. Yönetim Kurulu Üyemiz ve Genel Yayın Yönetmeni Erol Gürkan IŞIN ve öğrenci arkadaşlarımız ile birlikte TZYMB Standında bilgilendirmelerde bulunduk. Standımıza bürokrasi ve akademik camialardan gelen konuklarımıza Birliğimizi anlattık. Bu vesileyle sayın Dekanımız ve Sayın Rektörümüze de teşekkür ediyoruz.
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN