Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Vakfının çoğu üyelerinden oluşan Türk Sanat Müziği korosu Kızılay’da çalışmalarına hızla devam ediyor. 19.03.2022 Cumartesi günkü çalışmaya Birlik başkanımız Mehmet Ali ÜNAL ve başkan yardımcımız Fazilet ULUÇ konuk oldular. Şef Seçil Ak Kutlu yönetiminde konser hazırlıklarımız son hızla devam ediyor.
Sizler de koronun bir parçası olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN