Tüm Türk ve İslam aleminin kandilini tebrik ediyor, Ramazan ayının müjdesine yaklaştığımız şu günlerde Cenabı Allah’tan sağlık, sıhhat ve afiyet diliyoruz.
Mehmet Ali ÜNAL
Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan
Tüm Türk ve İslam aleminin kandilini tebrik ediyor, Ramazan ayının müjdesine yaklaştığımız şu günlerde Cenabı Allah’tan sağlık, sıhhat ve afiyet diliyoruz.
Mehmet Ali ÜNAL
Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN