Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği olarak Birlik genel merkezimizde Cumartesi günleri geleneksel olarak yapılan sohbetimiz hızla start verdi. Prof. Dr. Orhan YILMAZ ‘ın konuk olduğu sohbet Orta Asya’dan Anadolu’ya Türk Kültüründe At, it, deve ve koyunun önemi konusuyla yoğun bir katılımla gerçekleşti. . Programlarımız yoğun olarak hız vermiş olup katılımcılara teşekkür ediyoruz.
![](http://tzymb.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/20221015_143955-1024x461.jpg)
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN