Milli İradenin 101 yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.
Milli İradenin 101 yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN