Şanlı ecdadımızın yakın yüzyılda kahramanlık hikayelerine bir yenisini daha ekleği, Kurtuluş Savaşımızın ruhunun başlangıcı ve miladi olan Çanakkale zaferinin yıl dönümünde şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Yerin üstündekilerin bugünü için yerin altında yarınlarını feda eden kahramanlar unutulmaz. Çanakkale geçilmez!
Mehmet Ali ÜNAL
Genel Başkan
daha fazla...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
BAKAN YARDIMCISI PROF. DR. AHMET GÜMEN’e ZİYARETTE BULUNDUK
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN