Şubeler / İl Temsilcilikleri
ADANA CELAL  KARA
Şube Başkanı
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ADIYAMAN MAHMUT NUSRET  ATALAY
İl Temsilcisi
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
AFYON FATİH  LEBLEBİCİ
İl Temsilcisi
TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ
AKSARAY ERSİN  ÇALIŞ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
AMASYA ÜMÜT  KOCA
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA HAYDAR  POLAT
Kurum Temsilcisi
TOPRAK GÜBRE ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA SÜLEYMAN  KALEBAŞI
Kurum Temsilcisi
TAVUKÇULUK ARAŞTIRMA ENSTİTÜ MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA YILDIRIM ŞAMİL  ÖZDEN
Kurum Temsilcisi
TOHUM TESCİL VE SERTİFİKASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA NİHAT  FİDAN
Kurum Temsilcisi
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
ANKARA BAYRAM  ÖZDEMİR
Kurum Temsilcisi
TARLA BİTKİLERİ MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
ANKARA NEVZAT  ÇELEBİ
Kurum Temsilcisi
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
ANKARA AYTEKİN  BÜYÜKBAŞ
Kurum Temsilcisi
METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA TARIK  COŞKUN
Kurum Temsilcisi
REHBERLİK VE TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI
ANKARA HAYDAR UFUK  KALE
Kurum Temsilcisi
DENİZCİLİK MÜSTEŞARLIĞI
ANKARA ÜLKER  PAMUK
Kurum Temsilcisi
TARIMSAL ARAŞTIRMALAR VE POLİTİKALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA MEHMET  GÖKDUMAN
Kurum Temsilcisi
TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA FEHMİ  AKGÜL
Kurum Temsilcisi
GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA DURMUŞ  ERDURMUŞ
Kurum Temsilcisi
TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU
ANKARA HALİS  TÜRKOĞLU
Kurum Temsilcisi
ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ
ANKARA OSMAN  AYKUT
Kurum Temsilcisi
REFİK SAYDAM HIFZISSIHHA MERKEZİ BAŞKANLIĞI
ANKARA MUSTAFA  OĞUZ
Kurum Temsilcisi
GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA NUMAN ERTUĞRUL  BABAROĞLU
Kurum Temsilcisi
ZİRAİ MÜCADELE MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
ANKARA LEVENT  TÜRKER
Kurum Temsilcisi
İL KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA MEHMET NAZMİ  CEYLAN
Kurum Temsilcisi
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA NİLGÜN  BAYRAKTAR
Kurum Temsilcisi
ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
ANKARA SÜLEYMAN  KARAHAN
Kurum Temsilcisi
ANKARA MİNE  SERDAROĞLU
Kurum Temsilcisi
AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA HAKAN  YILDIZ
Kurum Temsilcisi
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı
ANKARA EKREM  SAVAŞ
Kurum Temsilcisi
TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA İSMAİL  AY
Kurum Temsilcisi
BİTKİSEL ÜRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA HACI  MAVİ
Kurum Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA AŞIR  NADAR
Kurum Temsilcisi
TARIM ALET VE MAKİNALARI TEST MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
ANKARA AYŞEGÜL   UYTUN
Kurum Temsilcisi
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş.
ANKARA ÖZER  ÇINAR
Kurum Temsilcisi
TARIM KREDİ KOOEPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ
ANKARA YÜKSEL  DURNA
Kurum Temsilcisi
ATOM ENERJİSİ KURUMU
ANKARA ENVER BURHAN  YILDIZ
Kurum Temsilcisi
DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
ANKARA ATİLLA  TEKBUDAK
Kurum Temsilcisi
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ANTALYA İLYAS  TEKŞAM
Şube Başkanı
EMEKLİ
AYDIN YAKUP  EZBER
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
BALIKESİR ÇETİN  DAĞ
İl Temsilcisi
EMEKLİ
BARTIN İBRAHİM  YILDIRIM
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
BATMAN ERDOĞAN  AVCI
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
BİLECİK MUSTAFA  ATABAY
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
BİTLİS CEVDET   DANIŞMAN
İl Temsilcisi
BOLU HAMDİ  ZENGİNBAL
İl Temsilcisi
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
BURDUR METİN  BİLGİÇ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
BURSA HASAN  YAMAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ÇANAKKALE CAFER  TÜRKMEN
İl Temsilcisi
ÇANKIRI SEMİH  AĞIR
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ÇORUM ÖNDER  EREN
İl Temsilcisi
ÖZEL SEKTÖR
DENİZLİ ETHEM  TÜMBEK
İl Temsilcisi
DİYARBAKIR DAVUT  KARAASLAN
İl Temsilcisi
DİCLE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
DÜZCE OSMAN  BÜYÜK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
EDİRNE YALÇIN  KAYA
İl Temsilcisi
ELAZIĞ VEDAT   DEMİRBAĞ
İl Temsilcisi
İL ÖZEL İDARESİ
ERZİNCAN ÖZKAN  BOZBEK
İl Temsilcisi
BAHÇE KÜLTÜRLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
ERZURUM ADİL  AYDIN
İl Temsilcisi
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
ESKİŞEHİR ÖMÜR  CAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
GAZİANTEP KENAN   SEÇKİN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
GİRESUN ALİ  TURAN
İl Temsilcisi
GÜMÜŞHANE EVREN EVRİM  ÖZDEMİR
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
IĞDIR MAHMUT  TURAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ISPARTA ARİF ÖNDER  YILMAZTÜRK
İl Temsilcisi
İL KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRLÜĞÜ
İSTANBUL KADİR  UZAN
Şube Başkanı
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRLÜĞÜ
İZMİR HÜSEYİN  DÜZ
Şube Başkanı
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KAHRAMANMARAŞ ZİYA   DUMLUPINAR
İl Temsilcisi
KARABÜK RECEP  ÇENDEK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KARAMAN EMİN  TOPYILDIZ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KARS MUSTAFA  ÇİFTÇİ
İl Temsilcisi
MEB
KASTAMONU ERKAN  DANA
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KAYSERİ BURAK  IŞIK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KİLİS MEHMET HAKAN  ÖZTÜRK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KIRIKKALE AHMET  BARIŞ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KIRKLARELİ ÜZEYİR  GÜNGÖR
İl Temsilcisi
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
KIRŞEHİR UFUK  KARADAVUT
İl Temsilcisi
AHİEVRAN ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
KOCAELİ SÜLEYMAN METE  BALLI
İl Temsilcisi
EMEKLİ
KONYA AHMET  TAMKOÇ
Şube Başkanı
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
KÜTAHYA HALİL  SARIKAYA
İl Temsilcisi
TARIM KREDİ KOOEPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ
MALATYA NİZAMETTİN  OPANOĞLU
İl Temsilcisi
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
MANİSA OSMAN  KALPAK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
MARDİN ABDURRAHMAN  ENSARİ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
MERSİN İBRAHİM  GÜR
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
MUĞLA SÜLEYMAN  KURNAZ
İl Temsilcisi
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
NEVŞEHİR LEVENT  ÇELİK
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
NİĞDE ADNAN  YILDIRIM
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
ORDU ZEKERİYA  KIRDAR
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
OSMANİYE MUSTAFA  TOLUKAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
RİZE HAKAN  BİRBEN
İl Temsilcisi
ÇAYKUR
SAKARYA ŞİNASİ  ORHAN
İl Temsilcisi
MISIR ARAŞTIRMA ENSİTÜSÜ
SAMSUN HASAN  ÖNDER
Şube Başkanı
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
ŞANLIURFA RÜSTEM  COŞKUN
Şube Başkanı
SİİRT M.HAKAN  DEMİRHAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
SİNOP M. ALİ  URAL
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
SİVAS MURAT  ATA
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
TEKİRDAĞ İSA  ESEROĞLU
İl Temsilcisi
EMEKLİ
TOKAT SELİM  SARI
İl Temsilcisi
TÜRK TARIM ORMAN SEN GN.MRK.
TRABZON OSMAN NURİ  BAKİ
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ
VAN FİKRET  YAŞAR
İl Temsilcisi
VAN 100. YIL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ
YALOVA DİNDAR  DURSUNOĞLU
İl Temsilcisi
EMEKLİ
YOZGAT HASAN  KAPLAN
İl Temsilcisi
İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ