BABALAR GÜNÜNÜ KUTLARIZ…
6/16/2007
Bu yıl 17 Haziran 2007 Pazar günü Babalar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu vesile ile başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın babalar gününü kutlar, ellerinden öperiz. Malumumuz Ülkemizde son dönemde artan şehit cenazelerini sık sık görmekteyiz. Vatanımızın geleceği, milletimizin bekası devletimizin devamlılığı noktasında birçok yavrular babasız, birçok anne ve babalar evlatsız kalmaktadırlar. Bizler de en az şehit yakınları kadar bunu yaşıyor ve yüreklerimizde hissediyoruz.

 

Bu çerçevede; bir yandan şehit cenazelerinde duygularını dile getiren insanlarımızı hedef alanlar diğer yandan bölücü eylemleri için “Halk demokratik hakkını kullanıyor” diyebilmektedir. Ne hazindir ki sorunu çözme noktasında bulunanlar sorumluluklarını başkalarını suçlayarak unutturma yolunu seçmekte, böylelikle şehit yakınlarının ve Milletimizin acısını iki katına çıkarmaktadırlar. Allah (c.c) büyüktür.. Ülkemiz, Milletimizin sorunlarının çözümlendiği, yeni şehitlerin olmayacağı huzur ortamına inşallah yakında kavuşacaktır. Bu duygularla yeniden şehit babaları başta olmak üzere tüm babaların ellerinden öper nice mutlu ve sağlıklı yıllar dileriz..

Aynı zamanda ÖSS sınavına girileceği gün evlatlarımıza zihin açıklığı ve başarılar diler hepsinin babalar gününde bu sınavdan ailelerini sevindireceği bir sonuç almalarını dileriz.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyoruz!...
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü Kutluyoruz.
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.