Kurum Temsilcilerimizle toplantı yaptık..
5/24/2006
Ankara'da yer alan kurum temsilcilerimizle 22 Nisan 2006 tarihinde bir değerlendirme toplantısı yapılmıştır. Bütün kurumlardan katılımın olduğu toplantıda Kurum Temsilcileri yeni Yönetim Kurulu'na istek ve beklentilerini ilettiler.

Yönetim Kurulu adına konuşan Birlik Başkanı Dr. Ahmet ERDURMUŞ tarım kesiminin ve meslektaşlarımızın ilgisininin Birlik üzerinde yoğunlaştırılmasının bu çerçevede sivil toplum örgütleri ve medya ile ilişkilerin devam ettirilmesinin önemine işaret etmiştir.

Kurum Temsilcilerimiz tarafından Birliğimizin geçmişte olduğu gibi bugün de her konuda görüşünün olması, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile işbirliği değil aynı zamanda güçbirliğine de gidilmesi, üyeler arasında hızlı iletişimin sağlanması, üyelerin çok olduğu yerlerde yeni şubelerin açılması, Birlik'te bir hukuk masasının oluşturulması, tarım gönüllüleri ile işbirliğine gidilmesi ve haber amaçlı olarak medyadan istifade edilmesi görüşleri dile getirilmiştir.

Toplantıların sürekli olarak yapılmasının Birliğimiz adına faydalı sonuçları olacağı düşüncesiyle toplantı sona ermiştir.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
ŞUBE BAŞKANLIKLARIMIZ, İL VE KURUM TEMSİLCİLERİMİZ ZİRAİ ÖĞRENİMİN 161. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ANKARA’DA BULUŞTU
IV. KURUM TEMSİLCİLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Kurum Temsilcileri İle Yemekli Toplantı
2006 yılı Temsilciler Toplantısının üçüncüsü Birliğimiz Prof.Dr.Orhan DÜZGÜNEŞ Toplantı Salonunda yapıldı
Sohbet Toplantısı
Kurum Temsilcileri İle Yemekli Toplantı
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.