ORDUMUZ MUZAFFER OLSUN
07.02.2018
AFRİNDE TÜRKİYE'MİZİN BEKAASI İÇİN MÜCADELE EDEN TÜRK ORDUSUNUN, DEVLETİMİZİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ.

AFRİNDE TÜRKİYE'MİZİN BEKAASI İÇİN MÜCADELE EDEN TÜRK ORDUSUNUN, DEVLETİMİZİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ. BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ İLE BÖLGEMİZDE NE YAPILMAK İSTENDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ. EMPERYALİST GÜÇLERİN BU OYUNUNU BOZACAK OLAN TÜRKİYEDİR VE ÖNCE FIRAT KALKANI, AFRİN HAREKATI VE SONRASINDA DA MÜNBİÇ VE FIRATIN DOĞUSUNA YAPILACAK OLAN HAREKAT BU BÖLÜCÜ EMPERYALİST PROJEYİ BOZMUŞTUR, BOZACAKTIR.

HER TÜRK ASKER DOĞAR ASKER ÖLÜR DÜSTURUYLA TÜRK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSLERİ BİRLİĞİ OLARAK  İÇ VE DIŞ HAREKATLARDA DEVLETİMİZİN YANINDA VE EMRİNDEYİZ. GEREKTİĞİNDE BİZ DE SAVAŞIRIZ.

TÜRK ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSLERİ BİRLİĞİ

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Birliğimiz daim olsun.. Mübarek Miraç Kandili kutlu olsun... Mübarek Kurban Bayramı ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN… 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.. RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN... MÜBAREK KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN.. NEVRUZ BAYRAMI KUTLU OLSUN... BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN YENİ YILINIZ KUTLU, MUTLU VE UMUTLU OLSUN. 21 Mayıs Dünya Süt Günü Kutlu Olsun REGAİP KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN Yüce Milletimizin Başı Sağolsun Zirai Öğretimin 166. Yıldönümü Kutlu Olsun TÜM İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. TÜM İSLAM ALEMİNİN MEVLİD KANDİLİ MÜBAREK OLSUN RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN 23 NİSAN TÜM ÇOCUKLARIMIZA KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
4 * 1 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM