A.Ü. Ziraat Fakültesi Dekanını Ziyaret
23.08.2017
TZYMB yönetimi olarak Ankara Üniversitesi Ziraat Dakültesi Dekanı Prof. Dr. Ergin DURSUN hocamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı görevi nedeniyle Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN hocamızı, Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Yönetimi olarak makamında ziyaret ettik. Sayın hocamıza dekanlık görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunduk. Bu ziyarette, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin CEYLAN ve Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Belgin ÇAKMAK hocalarımıza da yeni görevlerinde başarılar diledik.

Bu ziyarette kısa da olsa ülkemiz tarımı ve ziraat mühendisliği mesleği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Sayın dekan ve dekan yardımcılarımızı TZYMB davet ettik. Başta meslektaşlarımızın sorunları olmak üzere ülke tarımına katkı sunmak amacıyla her türlü çalışmaya hazır olduğumuzu ifade ettik.

Sayın dekan konuşmasında, TZYMB bu ziyaretinden memnun olduğunu ve ziraat mühendisliği mesleğinin daha iyi yerlere gelmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtmiştir.

Haberin resimlerini görmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

https://goo.gl/photos/NoEozbnsRJJSXLoU6

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
PANEL:ZIRAAT MUHENDISLERININ ISTIHDAMINDA YENI UFUKLAR Ziraat Fakültelerinin ve mezunlarının sorunları artık içinden çıkılamayacak boyutlara gelmiştir Ziraat Mühendisleri aranıyor.. Birliğimiz Üyesi, Ziraat Mühendisi Sayın Ömür TÜRKOĞLU’nun Resim Sergisi Haksız Zirai Mücadele İlaç Bayiliği Sınavı için Ziraat Mühendislerinin tüm kesimleri TEK SES oluyor.Bölüm Başkanları'ndan Açıklamalar Geliyor.. Ziraat Mühendisleri hak ettiği yerde mi? Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Genel Başkanı Fehmi Kiraz, Et Fiyatlarının Son 3 Yılda İki Katına Çıktığını Söyledi Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Muhteşem Mezuniyet Töreni Ziraat Mühendisliği Mesleğine Yönetmelikle Yeni Müdahaleler Yapılmaya Devam Ediliyor Genel Başkanımız Sn. Fehmi KİRAZ ve Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden GÜNGÖR 3 Eylül 2016 KANAL 42 ekranlarında olacaktır. Birliğimiz Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencilerini iftar yemeğinde buluşturdu. Ankara Ziraat’te Mezuniyet Coşkusu Ziraat Mühendisliği Dergisi artık Dergipark'ta 38 yıl önce bugün, 2 Eylül 1980. Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimize hain terör saldırısı. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Muhteşem Mezuniyet Töreni Birliğimiz Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencilerini iftar yemeğinde buluşturdu. Kamusen Toplu Görüşme Çadırını Ziyaret ettik. Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Cemal TALUĞ’a Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur YAVAŞ Birliğimizi ziyaret etti. PANKOBİRLİK Genel Müdürü Sn. Fahrettin TAN Birliğimizi ziyaret etti Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Sn. Vedat MİRMAHMUTOĞULLARI'na ziyaret Ahmet Koç'a anlamlı ziyaret Genel Başkan Adana Şube Başkanlığımızı Ziyaret Etti Yeni Yönetim Kurulumuz MHP'yi ziyaret etti. Vatan Gazetesi Ankara temsilciliği ziyaret edildi. TZYMB'den TÜRKAV'a ziyaret Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Sayın Vedat MİRMAHMUTOĞULLARI​ Birliğimize ziyarette bulunmuştur. Ankara Ticaret Odasını Ziyaret Ganire PAŞAYEVA Birliğimizi Ziyaret etti.


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
7 * 4 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.