15 TEMMUZ ve TÜRKİYE
31.10.2016
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Türkiye konulu konferans düzenlendi.

 

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarih ve Kültür Topluluğu tarafından düzenlenen 15 Temmuz ve Türkiye konulu konferans Ziraat Fakültesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Konferansa, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr. Hijran Yavuzcan, Türk Ziraat Mühendisleri Birliği genel Başkanı Fehmi Kiraz, Türk Tarım-Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Ocakları Genel Sekreteri Doç.Dr. Ahmet Şenel başta olmak üzere birçok öğrenci katılmıştır.

Konferansta konuşan Fehmi KİRAZ, ülkemizin kazandığı değerlerin bazıları tarafından kolayca yok edilmesine izin vermeyeceklerini söyledi. Ülkemiz demokrasisi ve cumhuriyetin kazanımlarını ortadan kaldırmak isteyenlerin, kendilerince ülkemize yön vermek isteyenlerin karşısında milletimizle birlikte duracağımızı ifade etmiştir. Anadolu coğrafyasında birlik ve beraberlik içinde olunmadığı takdirde yaşayabilmemizin zor olduğunu belirten Kiraz, ülkemizin temel değerlerine aykırı davranış içinde olanlara karşı dikkatli olmamız gerektiğini söyledi. Diğer katılımcıların da ülkemiz yönetimi ve 15 Temmuz darbe girişiminin verdiği zararların ifade edildiği konferans, 15 Temmuz sunusuyla sona ermiştir.

Konferansa ait resimlere aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz...

https://goo.gl/photos/EgsL7PLgaQkgr8Cd6

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ LANETLİYORUZ “TÜRKİYE’DE ÇİFTÇİ ÖRGÜTLERİ” KONFERANSI ANKARA’DA YAPILDI… GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE’DE TOHUM SERTİFİKASYONU CUMARTESİ SOHBETLERİMİZİN KONUĞU PROF.DR.ŞAHABETTİN ELÇİ: “ŞARAMPOL HAYVANCILIĞI İLE TÜRKİYE BİR YERE GİDEMEZ…” TÜRKİYE COĞRAFİ VE TARIMSAL AVANTAJLARI NEDENİYLE KAFKASLARI, ORTADOĞUYU, BALKANLARI HATTA AVRUPA’YI BİLE DOYURACAK GÜÇTEDİR GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE MOZAİK Mİ? CUMARTESİ SOHBETLERİ: TÜRKİYE MOZAİK Mİ? GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE ARICILIĞI TÜRKİYE ARICILIĞI KONULU SOHBET TOPLANTISINDA KONUŞAN BAHRİ YILMAZ: ARICILIĞIN MİLLİ GELİRE KATKISI % 7’DİR TÜRKİYE BİTKİ ISLAHI ÇALIŞMALARINDA YENİ STRATEJİ BELİRLEMEK ZORUNDADIR... TÜRKİYE’NİN NE GDO’YA NE DE ORGANİK TARIMA SIĞMAYACAK KADAR BÜYÜK TARIMSAL AVANTAJLARI VARDIR... TZYMB 69. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PANEL: TÜRKİYE’DE SU YÖNETİMİ VE SU HASADI “TÜRKİYE’ DE ZİRAİ ÖĞRENİMİN BAŞLAYIŞININ 163. YILDÖNÜMÜ” GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ''SON GELİŞMELER IŞIĞINDA AÇILIM İLE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" Prof.Dr. Özcan YENİÇERİ GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ''SON GELİŞMELER IŞIĞINDA AÇILIM İLE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR? “TÜRKİYE’ DE ZİRAİ ÖĞRENİMİN BAŞLAYIŞININ 167. YILDÖNÜMܔ TÜRKİYE'DEKİ TOHUMCULUK SEKTÖRÜ VE GELECEĞİ


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
6 * 5 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR