TERÖRÜ LANETLİYORUZ.
9/7/2015
Terörü lanetliyoruz. Teröristi terörist gibi görmeyenleri de lanetliyoruz. Çünkü bu şehitlerimizin akan kanlarında bunlarında parmağı var. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

Ülkemizi hain saldırıları ile üzüntüye boğan terörü lanetliyoruz. Adı üzerinde terör. Bunun amacıda zaten vatandaşlarımızı üzmek, canını sıkmak. Teröristten beklenen bu hainlikler ve alçaklıktır. Kurulma ve var olma amaçları da bu zaten. Bu sadece ülkemizde değil tüm dünyada da bilinen bir gerçektir. Burada asıl mesele teröristin hainlik yapması değil, teröristi farklı görmeye başlayan ve gerekli tedbirleri almayanlardadır.

Bu millet tarih boyunca çok hainle şerefsizle karşılaştı. Askerimize kurşun sıkan nice hainle karşılaştı. Tarih bilinci olduğunu söyleyenler bunları ne çabuk unuttu. Yoksa unutmadı da kasıtlı olarak mı bu tedbirler alınmıyor? Asıl insanımızı üzende bu olsa gerek. Dostumuzu, düşmanımızı bilmeyecek kadar körlüğe biz ne zamandan beri düştük. Çözüm süreci diye ortalıkta bağıranlar şimdi nerede? Çözüm sürecinin böyle hainlerle yapılamayacağını daha ne kadar zaman sonra anlayacaklar. Kaç vatan evladı daha bu yolda şehadete ulaşacak. Şehadete ulaşmak elbette kutsaldır. Ancak masa başına oturduğun kişilerin hainlikleriyle, göz göre göre vatan evlatlarının şehit olması kabul edilebilir bir şey değildir. Terörü lanetliyoruz. Teröristi terörist gibi görmeyenleri de lanetliyoruz.Çünkü bu şehitlerimizin akan kanlarında bunlarında parmağı var.

Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, terörü lanetliyoruz.
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
TERÖRÜ LANETLİYORUZ
TERÖRÜ LANETLİYORUZ.
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.