MEVLİDİ ŞERİFE YOĞUN İLGİ
29.11.2014
TZYMB ve Vakfı tarafından düzenlenen mevlidi şerif yoğun ilgiyle ifa edildi.
 

 

TZYMB Genel Başkanı Fehmi KİRAZ'ın açılış konuşmasının ardından mevlidi şerif okutuldu. Kiraz yaptığı konuşmada, ebediyete intikal eden eski genel başkanlarımızdan Ali GÜNGÖR başta olmak üzere tüm ahirete intikal eden meslektaşlarımızı dualarla anmak ve onları yad etmek için bu törenin düzenlendiğini belirtmiştir. TZYMB ve Vakfı olarak bu programın düzenlendiği, başta Vakıf Yönetimi olmak üzere programın oluşturulmasında yoğun gayretleri olan arkadaşlara teşekkür etti.

TZYMB çok büyük emeği geçen, bunun yanı sıra Türk Milliyetçiliğinin tarihi seyri içinde yerini alan Ali GÜNGÖR Başkan'a da  Allah'tan rahmet diledi. Bu konuşmanın ardından, mevlidi şerif okundu. Mevlidi şerif okunmasının akabinde, Ali GÜNGÖR başkanın hayatı, kendinin yazdığı özgeçmişinden  okundu. Ülkemize ve Birliğimize vermiş olduğu katkılar, bunlara bizzat şahit olan dava arkadaşları tarafından anlatıldı.

Ali GÜNGÖR başkanın oğlu İnşaat Mühendisi Oğuzhan GÜNGÖR'de yaptığı konuşmada, babasının ülküsü uğruna nasıl mücadeleler verdiğini anlattı. Ülküsü uğruna büyük mücadeleler veren Ali GÜNGÖR başkanın evlatlarına da çok güzel bir eğitim verdiği ve ülkemize güzel ve bilinçli evlatlar kazandırdığı gözlendi. 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
MEVLİDİ ŞERİF Birlik İftarı'na Yoğun İlgi SONBAHAR KURAKLIĞININ TAHIL ÜRETİMİNE OLAN ETKİLERİYLE İLGİLİ RAPORU YAYINLIYORUZ KIRKLARELİ TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ MESLEKTAŞLARIMIZLA İLGİLİ KIRKLARELİ VALİLİĞİNE YAZDIĞIMIZ YAZI... BİLGİSAYAR DESTEKLİ SULAMA PROJELERİ HAZIRLAMA TEKNİKLERİ TOHUMCULUKLA İLGİLİ TZYMB BASIN BİLDİRİSİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİNİN DURUMU VE GELECEĞİ İLE İLGİLİ NELER YAPILABİLİR ? BİLGİSAYAR DESTEKLİ AB PROJELERİ HAZIRLAMA EĞİTİMİ - PCM (PROJECT CYCLE MANAGEMENT) TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI ÇALIŞANLARI ÖZLÜK HAKLARI İLE İLGİLİ TARIM TAZMİNATI İLE İLGİLİ TARIM TAZMİNATI İLE İLGİLİ ÖNERİMİZ KOMİSYONDA REDDEDİLDİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİNİN DURUMU VE GELECEĞİ İLE İLGİLİ NELER YAPILABİLİR ? ZİRAİ ÖĞRENİMİN 165. YILDÖNÜMÜ ŞEKER FABRİKALARI SATIŞI İLE İLGİLİ BASIN BİLDİRİSİ ŞEKER FABRİKALARI İLE İLGİLİ BASIN BİLDİRİSİ 15 ŞUBAT 2018


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
5 * 4 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR