TÜRKAV'DAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET
18.06.2014
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Sayın Sinan Yüksel TZYMB ziyaret etti.

Sayın Genel Başkan Sinan Yüksel, 1961 Kırşehir doğumlu, İlköğretim ve Ortaöğretimini Kırşehir'de yaptı. 1985 yılında A.Ü.Fen Fakültesi'nden Biyolog unvanıyla mezun oldu, aynı fakültede Yüksek Lisansını tamamladı. 1987 yılında SSK'da başladığı görevini, 2011 yılına kadar SGK ile devam ettirdi.

2011 yılında naklen Gazi Üniversitesi'ne geçti. G.Ü. Tıp Fakültesi'nde halen görev yapmaktadır. Spor yapmak, fotoğraf çekmek, kitap okumak ve seyahat etmek gibi hobileri olup; iyi bir çevre dostudur. Tae Kwon-Do R16;da Siyah Kuşak 1.dan sahibi olup; 1984 ve 1985 Üniversiteler Arası Türkiye şampiyonluğu bulunmaktadır.

Sivil Toplum Kuruluşlarındaki başarılı çalışmalarıyla tanınır. TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığı Kurum temsilciliği görevinden başlayarak her kademede görev almış, 2004-2008 yıllarında TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığı, 2010 yılına kadar TÜRKAV Genel Başkan yardımcılığı, 2011 yılından bugüne kadar da Genel Başkan Vekili olarak görevini sürdürmüştür. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Ülkemizdeki kamu çalışanlarının kalkınma ve dayanışmalarını sağlamaya çalışan TÜRKAV başarılı birçok çalışmaya imza atmıştır.

 
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINDAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
BİRLİK YÖNETİMİNDEN BAHÇELİ’YE ZİYARET
GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARI ZİYARET EDİLDİ
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.