TÜRKAV'DAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET
18.06.2014
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Sayın Sinan Yüksel TZYMB ziyaret etti.

Sayın Genel Başkan Sinan Yüksel, 1961 Kırşehir doğumlu, İlköğretim ve Ortaöğretimini Kırşehir'de yaptı. 1985 yılında A.Ü.Fen Fakültesi'nden Biyolog unvanıyla mezun oldu, aynı fakültede Yüksek Lisansını tamamladı. 1987 yılında SSK'da başladığı görevini, 2011 yılına kadar SGK ile devam ettirdi.

2011 yılında naklen Gazi Üniversitesi'ne geçti. G.Ü. Tıp Fakültesi'nde halen görev yapmaktadır. Spor yapmak, fotoğraf çekmek, kitap okumak ve seyahat etmek gibi hobileri olup; iyi bir çevre dostudur. Tae Kwon-Do R16;da Siyah Kuşak 1.dan sahibi olup; 1984 ve 1985 Üniversiteler Arası Türkiye şampiyonluğu bulunmaktadır.

Sivil Toplum Kuruluşlarındaki başarılı çalışmalarıyla tanınır. TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığı Kurum temsilciliği görevinden başlayarak her kademede görev almış, 2004-2008 yıllarında TÜRKAV Ankara Şube Başkanlığı, 2010 yılına kadar TÜRKAV Genel Başkan yardımcılığı, 2011 yılından bugüne kadar da Genel Başkan Vekili olarak görevini sürdürmüştür. Evli ve iki çocuk sahibidir.

Ülkemizdeki kamu çalışanlarının kalkınma ve dayanışmalarını sağlamaya çalışan TÜRKAV başarılı birçok çalışmaya imza atmıştır.

 
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINDAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ BİRLİK YÖNETİMİNDEN BAHÇELİ’YE ZİYARET GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI MÜSTEŞARI ZİYARET EDİLDİ MHP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİRLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN FEHMİ KİRAZ'DAN AHMET MENDİL'E ZİYARET CBS EĞİTİMİNE ZİYARETLER NAİL ÇELEBİ'YE ZİYARET ve PLAKET ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASINDAN BİRLİĞİMİZE ZİYARET PROF. DR. HASAN HÜSEYİN ATAR HOCAMIZI ZİYARET MÜSTEŞAR MEHMET HADİ TUNÇ'U ZİYARET


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
4 * 1 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM