BAYRAK İNMEZ
6/10/2014
Bağımsızlığımızın ve Milletimizin varlığının temsili BAYRAĞIMIZI indirmeye çalışanları lanetliyoruz.

Uğruna canlar verdiğimiz ve Türk Milletinin varlığını ve şerefini gösteren bayrağımızın indirilmesini şiddetle kınıyoruz.

Bu girişimde bulunan alçaklardan çok, bu alçaklara bu cüreti verenler suçludur. Bunun hesabını Büyük Türk Milleti soracaktır. 

Milletin bekası için kendi öz oğlunu öldürtmekten çekinmeyen bu milletin evlatları da ölmekten ve kendi varlığına kasteden düşmanlarını yok etmekten çekinmemelidir. Aksi takdirde böyle pervasızlıklar, böyle alçaklıklar yaşanmaya devam eder.

Memleketin idaresinde geçici olarak bulunanlar bunu iyi anlamalıdır. Memleketimizin bütünlüğüne ve kutsalına dokunabilme cesaretini bulanlar, yarın başka şeyleri de istemek için cesaret bulurlar.

Bu memleketi korumakla görevli kişilerin kan ağladığını biliyoruz. Bayrağı indirmeye çalışan hainleri engelleyecek her türlü imkana sahip olduğu halde, alınan emir nedeniyle bu görevi yapan kişilerin utancından kimsenin yüzüne bakamadığını da biliyoruz. Bu ayıp ve yüz karası durum, askeri bir üstteki bayrağı indirmeye çalışan bir haini bertaraf etme cesaretini gösteremeyen memleketi sözde idare edenlerin sorumluluğundadır.

5-10 yıl daha gücünü elinde bulundurmak isteyenler bilsinler ki, bu yüz karası durum, 100 yıl elinde güç ve iktidar bulundursan da temizlenmeyecek, unutulmayacaktır.

CAN VERELİM TAMAM MI?

Ecdadımdan miras,o kaldı bana.
Bayrak,benden de kalacak toruna.
Değer Bayrağım,milyonlarca cana.
Uğruna,can verelim,TAMAM MI?
TAMAM

Ay-Yıldız; denizde,karada,havada.
Tesbih gibidir,okunan her duada.
Haşre kadar,dalgalansın semada.
Uğruna,can verelim,TAMAM MI?
TAMAM

(Mustafa EROL)

 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.