23 NİSAN TÜM ÇOCUKLARIMIZA KUTLU OLSUN
22.04.2014
Atatürk'ün tüm çocuklarımıza armağan ettiği ve dünyada tek çocuk bayramı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türk Milletinin çocuklarına başta olmak üzere tüm çocuklara kutlu olsun.

 

 

 

Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyoruz. Bu vesileyle çocuklarımıza Büyük Türk Milletinin mensubu olmaları şuuru ve özgüveni verilerek yetiştirilmesi, at sırtında binlerce kilometre uzaklara gidip fetihler yapan milletin evlatları olmaları hatırlatılarak kendilerine güvenmeleri sağlanmalıdır. Böylelikle tüm dünyada her alanda rekabet edebilen gençler olarak yetişmelerini sağlamamız büyük önem taşımaktadır.

Kendilerini iyi yetiştirdikten sonra gerek spor alanında gerek sanatta ve gerekse bilimde dünyanın en önemli kişileri olabileceği duygusunun çocuklarımıza aşılanması, ufuklarını daraltacak, özgüvenlerini kaybetmelerine neden olabilecek komplo teorilerinden uzak tutmak ailelerin önemli görevlerindendir.

Bugün ülkemizde 23 milyona yakın çocuğumuz bulunmaktadır. Tüm dünyadaki çocuklar düşünüldüğünde bu rakam 100 milyonun üzerine çıkmaktadır. Bu kadar potansiyeli olan bir toplumun tekrar dünyada önemli noktalara gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu vesileyle tekrar başta Türk Milletinin çocukları olmak üzere tüm dünya çocuklarının bayramların kutluyoruz. 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
GDO'LU PİRİNÇ BASIN BİLDİRİSİ 09 NİSAN 2013 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyoruz!... Mübarek Miraç Kandili kutlu olsun... Mübarek Berat Kandilini kutluyoruz Mübarek Kurban Bayramı ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN… 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.. RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN... MÜBAREK KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN.. NEVRUZ BAYRAMI KUTLU OLSUN... BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN YENİ YILINIZ KUTLU, MUTLU VE UMUTLU OLSUN. 21 Mayıs Dünya Süt Günü Kutlu Olsun Zirai Öğretimin 166. Yıldönümü Kutlu Olsun KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü Kutluyoruz. KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Birliğimiz daim olsun.. Mübarek Miraç Kandili kutlu olsun... Mübarek Kurban Bayramı ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN… 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.. RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN... MÜBAREK KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN.. NEVRUZ BAYRAMI KUTLU OLSUN... BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN YENİ YILINIZ KUTLU, MUTLU VE UMUTLU OLSUN. 21 Mayıs Dünya Süt Günü Kutlu Olsun REGAİP KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN Yüce Milletimizin Başı Sağolsun Zirai Öğretimin 166. Yıldönümü Kutlu Olsun TÜM İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. TÜM İSLAM ALEMİNİN MEVLİD KANDİLİ MÜBAREK OLSUN RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ORDUMUZ MUZAFFER OLSUN


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
1 * 5 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR