23 NİSAN TÜM ÇOCUKLARIMIZA KUTLU OLSUN
4/22/2014
Atatürk'ün tüm çocuklarımıza armağan ettiği ve dünyada tek çocuk bayramı olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türk Milletinin çocuklarına başta olmak üzere tüm çocuklara kutlu olsun.

 

 

 

Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutluyoruz. Bu vesileyle çocuklarımıza Büyük Türk Milletinin mensubu olmaları şuuru ve özgüveni verilerek yetiştirilmesi, at sırtında binlerce kilometre uzaklara gidip fetihler yapan milletin evlatları olmaları hatırlatılarak kendilerine güvenmeleri sağlanmalıdır. Böylelikle tüm dünyada her alanda rekabet edebilen gençler olarak yetişmelerini sağlamamız büyük önem taşımaktadır.

Kendilerini iyi yetiştirdikten sonra gerek spor alanında gerek sanatta ve gerekse bilimde dünyanın en önemli kişileri olabileceği duygusunun çocuklarımıza aşılanması, ufuklarını daraltacak, özgüvenlerini kaybetmelerine neden olabilecek komplo teorilerinden uzak tutmak ailelerin önemli görevlerindendir.

Bugün ülkemizde 23 milyona yakın çocuğumuz bulunmaktadır. Tüm dünyadaki çocuklar düşünüldüğünde bu rakam 100 milyonun üzerine çıkmaktadır. Bu kadar potansiyeli olan bir toplumun tekrar dünyada önemli noktalara gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu vesileyle tekrar başta Türk Milletinin çocukları olmak üzere tüm dünya çocuklarının bayramların kutluyoruz. 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
GDO'LU PİRİNÇ BASIN BİLDİRİSİ 09 NİSAN 2013
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutluyoruz!...
Mübarek Miraç Kandili kutlu olsun...
Mübarek Berat Kandilini kutluyoruz
Birliğimiz daim olsun..
Mübarek Miraç Kandili kutlu olsun...
Mübarek Kurban Bayramı ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.