ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILDI
14.04.2014
1980'li yıllarda ülküsü uğruna şehit olan vatanseverler dualarla anıldı.

1980'li yılların karışık dönemlerinde ülküsü uğruna mücadele veren ve bu uğurda şehit olan meslektaşlarımızdan Mehmet ŞENOL ve diğer ülkücü şehitlerimiz, Gümüşdere Camisinde okutulan mevlüt ve dualarla anıldı.

Ülkemizin bu seviyelere gelmesinde önemli katkıları olduğunu düşündüğümüz bu değerli gönül erlerine tekrar Allah'tan rahmet diliyor, geride kalanlarına sabırlar ihsan etmesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyoruz.

Bu mücadeleler ve şehadetlerle oluşan iklimde yeşeren günümüz siyasi düşüncesinin bu şehadetleri unutmamasını temenni ediyoruz.

Verilen mücadeleler olmasaydı ve bu Mehmetler şehit olmasaydı, günümüzde vatan kurtardığını, dinimizin bezirganlığını yapmaya çalışanlar herhalde daha az olurdu.

 

2014 Mevlüt Gümüşdere Camisi
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUZ Hocamız Prof. Dr. Orhan Düzgüneş ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla anıldı Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Ebedi aleme göç eden meslektaşlarımızı dualarla yad ediyoruz Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Dualarla yadedildi Kabirleri Başında Dualarla Anıldı ŞEHİDİMİZ SÜLEYMAN ÖZMEN DUALARLA ANILDI Hocamız Prof. Dr. Orhan DÜZGÜNEŞ ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla yad ediyoruz ŞEHİDİMİZ SÜLEYMAN ÖZMEN DUALARLA ANILDI


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
9 * 1 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR