PANELE DAVET
02.05.2013
Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği (TZYMB) tarafından 11 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Gür-Kent Otelde saat 13.30'da düzenlenecek olan "Tarımda Örgütlenme Sorunları ve Çözüm Yolları" konulu panele ve meslekte 30. yılını dolduran ziraat mühendislerine verilecek plaket törenine tüm üyelerimiz ve konuya ilgi duyan vatandaşlarımız davetlidir.

Ülkemizde son yıllarda önemi daha iyi anlaşılan tarımda örgütlenme konusunda panel düzenlenmesi konusunda ihtiyaçortaya çıkmıştır. Bu nedenle Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimizin kuruluşunun 75. yılında bu önemli konu ele alınmıştır. Bunun yanısıra meslekte 30. yılını dolduran tüm ziraat mühendisi meslektaşlarımıza plaket verilecektir. Bu amaçlarla,Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimiz tarafından, 11 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Gür Kent Otelde saat 13.30'da düzenlenecek olan "Tarımda Örgütlenme Sorunları ve Çözüm Yolları" konulu panele ve plaket törenine tüm tüm üyelerimiz ve konuya ilgi duyan tüm vatandaşlarımız davetlidir. Panele ait davetiye aşağıdadır:

 

 

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET PİKNİĞE DAVET.. Pikniğe Davet PİKNİĞE DAVET İFTAR DAVETİ PİKNİĞE DAVET İFTAR YEMEĞİNE DAVET TÜRK MÜZİĞİ KOROSU KONSER DAVETİ PANEL ve 30. YIL PLAKETİNE DAVET TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET ANKARA ÜNİVERSİTESİ ETKİNLİĞİNE DAVET TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSU KONSERİNE DAVET TÜRK MİLLETİNE DAVET TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSUNA DAVET GELENEKSEL İFTAR DAVETİ


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
8 * 6 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR