Ebedi aleme göç eden meslektaşlarımızı dualarla yad ediyoruz
27.06.2009
Hocamız Prof. Dr. Orhan Düzgüneş'in vefatının yıl dönümü münasebetiyle, başta hocamız olmak üzere Ebedi aleme göç eden tüm meslektaşlarımız dualarla anıldı. Ruhlarınız şad, mekanlarınız cennet olsun.
Anma programı, Karşıyaka mezarlığında kabir ziyaretleri ve kabristanda Kur'an-ı Kerim tilavetleri ile başladı.
 
Ardından Birliğimiz 4. katında terasta Mevlid-i Şerif ve Kur'an-ı Kerim okundu, ahirete göçen meslektaşlarımız dualarla yad edildi. Programa TZYMB ve TZYMB Vakfı yetkili organları tam kadro iştirak ederken, eski başkanlarımız ve çok sayıda üyemiz bizleri yalnız bırakmadı.
 
Duaların ardından katılan üyelerimize yemek ikramında bulunuldu.
 
 
Ruhlarınız şad, mekanlarınız cennet olsun.
 
 
 
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz TÜRKİYE COĞRAFİ VE TARIMSAL AVANTAJLARI NEDENİYLE KAFKASLARI, ORTADOĞUYU, BALKANLARI HATTA AVRUPA’YI BİLE DOYURACAK GÜÇTEDİR PROF. DR.ORHAN DÜZGÜNEŞ VE AHİRETE İNTİKAL EDEN MESLEKTAŞLARIMIZI ANDIK.. CUMARTESİ SOHBETİ: BEDEN DİLİ VE MÜZAKERE TEKNİKLERİ… İLETİŞİMDE BEDEN DİLİ ÇOK ÖNEMLİDİR.. Hocamız Prof. Dr. Orhan Düzgüneş ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla anıldı Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Birliğimiz Sosyal, Kültürel ve Eğitim Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz AHİRETE İNTİKAL EDEN MESLEKTAŞLARIMIZI ANIYORUZ BAKANLIK MÜŞAVİRLERİNE MAHKEMEDEN İYİ HABER Hocamız Prof. Dr. Orhan DÜZGÜNEŞ ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla yad ediyoruz "Gıda fiyatlarındaki artışın ana nedeni döviz kurundaki yükseliş.." Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Şehit olan meslektaşlarımızın ailelerine şükran plaketi Hocamız Prof. Dr. Orhan Düzgüneş ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla anıldı Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Ebediyete göç eden meslektaşlarımızı dualarla anıyoruz Dualarla yadedildi Kabirleri Başında Dualarla Anıldı ŞEHİDİMİZ SÜLEYMAN ÖZMEN DUALARLA ANILDI ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILDI Hocamız Prof. Dr. Orhan DÜZGÜNEŞ ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla yad ediyoruz Mübarek Kadir Gecesi'ni idrak ediyoruz... Hocamız Prof. Dr. Orhan DÜZGÜNEŞ ve ahirete irtihal eden meslektaşlarımız dualarla yad ediyoruz


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
9 * 4 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM