Kamusen Toplu Görüşme Çadırını Ziyaret ettik.
24.08.2006
Türkiye Kamu Çalışanları Sendikası Konfederasyonu, KAMUSEN’in toplu görüşmeler süresince Sıhhıye Abdi İpekçi Parkı’nda kurmuş olduğu Toplu Görüşme Çadırı Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimiz ve Vakfımız Yönetim Kurullarınca ziyaret edildi. Ziyarette Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Vakfının dün olduğu gibi bugün de kamu şalışanlarının yanında olduğu belirtilerek bu zorlu süreçte kamu çalışanlarına ve onların temsilcisi KAMUSEN'e destek olacağımızı ifade ettik.

Artık geleneksel bir hal alan Toplu Görüşme Çadırı Yönetim Kurulumuzca 23 Ağustos 2006 tarihinde ziyaret edilmiştir. Ziyarette; Birlik Başkanı Dr. Ahmet ERDURMUŞ, Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimizin her zaman olduğu gibi 2007 yılı toplu görüşme sürecinde de kamu çalışanlarının yanında olduğunu, memurlarımızın büyük çoğunluğunun yoksulluk sınırı düzeyinde bir gelire sahip olduğunu belirterek, “İnşallah yetkililerimiz kamu çalışanlarının yasal kuruluşu olan sendikaları gerçek muhatapları olarak kabul ederler ve kamu çalışanlarımızın biriken ekonomik ve sosyal sorunlarına çare olabilecek tekliflerle masaya gelirler.” diye konuştu.

 

Vakıf Başkanı Halil BİLİCİ ise kamu çalışanlarımızın düşük gelirlerle bir yaşam mücadelesi verdiğini, kamu çalışanlarının ücretlerinin sadece memurlarımızı değil emeklilerimiz de dahil olmak üzere toplumunun önemli bir kesimini ilgilendirdiğini, bu nedenle memur maaş zamlarının sadece ekonomik değil aynı zamanda sosyal boyutunun da olduğu ve bunun hükümet tarafından gözardı edilemeyeceğini belirterek, sendika yetkililerine desteklerini belirtmişlerdir.

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret Toplu Konut İdaresi tarafından TMO Mensupları Vakfı'na Eskişehir Yolu, Yapracık Mevkiinde inşaa edilecek konutlar "ARAZİ TOPLULAŞTIRMASI" GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İŞİDİR BASIN BİLDİRİSİ 24.01.2018 Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret Birliğimizden KAMUSEN Toplu Görüşme Çadırı'na ziyaret Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Cemal TALUĞ’a Ziyaret Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur YAVAŞ Birliğimizi ziyaret etti. PANKOBİRLİK Genel Müdürü Sn. Fahrettin TAN Birliğimizi ziyaret etti Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşarı Sn. Vedat MİRMAHMUTOĞULLARI'na ziyaret Ahmet Koç'a anlamlı ziyaret Genel Başkan Adana Şube Başkanlığımızı Ziyaret Etti Yeni Yönetim Kurulumuz MHP'yi ziyaret etti. Vatan Gazetesi Ankara temsilciliği ziyaret edildi. TZYMB'den TÜRKAV'a ziyaret Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Sayın Vedat MİRMAHMUTOĞULLARI​ Birliğimize ziyarette bulunmuştur. Ankara Ticaret Odasını Ziyaret Ganire PAŞAYEVA Birliğimizi Ziyaret etti. A.Ü. Ziraat Fakültesi Dekanını Ziyaret


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
4 * 4 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM