Haksız Zirai Mücadele İlaç Bayiliği Sınavı için Ziraat Mühendislerinin tüm kesimleri TEK SES oluyor.Bölüm Başkanları'ndan Açıklamalar Geliyor..
21.12.2008
Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması Hakkında Yönetmelik ile Bitki Koruma Ürünlerinin Reçeteli Satış Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik taslağına ilişkin Ziraat Fakülteleri Bahçe Bitkileri ve Tarla Bitkileri Bölüm Başkanları'nın ayrı ayrı yaptıkları toplantılarda Birliğimize gönderdikleri görüşler şöyledir:
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Zirai Mücadele ve Zirai karantina Yönetmelik taslaklarında yer alan Reçete Yazma hakkında Zirai Öğrenimin 163 üncü Yıldönümü Basın Bildirisi Zirai öğrenimin 164. Yılı törenlerle kutlanıyor. Zirai Öğretimin 166. Yıldönümü Kutlu Olsun Zirai Mücadele ve Zirai karantina Yönetmelik taslaklarında yer alan Reçete Yazma hakkında ZİRAİ MÜCADELE İLAÇ BAYİİLİĞİ EROZYONLA MÜCADELE ZİRAİ MÜCADELE İLAÇ BAYİLİĞİ BASIN BİLDİRİSİ 26 MART 2011 ZİRAİ MÜCADELE İLAÇ BAYİİLİĞİ ZİRAİ MÜCADELE İLAÇ BAYİLİĞİ BASIN BİLDİRİSİ 26 MART 2011 ECZACILARIN ZİRAİ İLAÇ SATMASINA İMKAN SAĞLAYACAK DÜZENLEME İSTEĞİNE MÜDAHİL OLUNDU. TKDK Sınavı İptali Basın Bildirisi T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI Eğitim ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı Ziraat Fakültelerinin ve mezunlarının sorunları artık içinden çıkılamayacak boyutlara gelmiştir Nur içinde yatın... Anadolu Kırmızı Ekmeklik Sert buğday için kilogram fiyatı en düşük 0,575 TL olmalı Biz bu topraklar için ölmekten vazgeçmediğimiz gibi üretmekten de asla vazgeçmeyeceğiz. PANEL:ZIRAAT MUHENDISLERININ ISTIHDAMINDA YENI UFUKLAR Ziraat Fakültelerinin ve mezunlarının sorunları artık içinden çıkılamayacak boyutlara gelmiştir Ziraat Mühendisleri aranıyor.. Birliğimiz Üyesi, Ziraat Mühendisi Sayın Ömür TÜRKOĞLU’nun Resim Sergisi Ziraat Mühendisleri hak ettiği yerde mi? Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Genel Başkanı Fehmi Kiraz, Et Fiyatlarının Son 3 Yılda İki Katına Çıktığını Söyledi Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesinde Muhteşem Mezuniyet Töreni Ziraat Mühendisliği Mesleğine Yönetmelikle Yeni Müdahaleler Yapılmaya Devam Ediliyor Genel Başkanımız Sn. Fehmi KİRAZ ve Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özden GÜNGÖR 3 Eylül 2016 KANAL 42 ekranlarında olacaktır. Birliğimiz Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencilerini iftar yemeğinde buluşturdu. A.Ü. Ziraat Fakültesi Dekanını Ziyaret Ankara Ziraat’te Mezuniyet Coşkusu Ziraat Mühendisliği Dergisi artık Dergipark'ta 38 yıl önce bugün, 2 Eylül 1980. Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliğimize hain terör saldırısı. Tarım Sektörü Agroistanbul - İstanbul Tarım Fuarı’ nda biraraya geliyor.


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
8 * 5 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM