Birlik'te Bayramlaşma
05.10.2008
Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni TZYMB lokalinde 8 Ekim 2008 ÇArşamba günü yönetim ve denetim kurulu üyeleri, Birliğimizin eski yöneticileri ve üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.
Her milletin hayatında önemli ve özel günler vardır. Bayramlar bunlardan biridir. Her yıl tekrarlanan bu özel günler dolayısıyla zamana, imkanlarla ve koşullara göre çeşitli etkinlikler düzenlenir ve sevinçli anlar yaşanır. Çünkü bu bir gereksinimdir; toplumun tümüne yönelik bir ihtiyaçtır.
Milletimiz için bu tür özel günler, düğünler, bayramlar; biraraya gelme vesilesidir. Dünyamızın hızla sürüklendiği dijital ve asosyal yaşantıdan bir kurtulma-sıyrılma çabasıdır.
 
Bu vesile ile tüm üyelerimizin Mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder,  Türk İslam Aleminin birlik ve dirliğine vesile olmasını, Milletimize, Devletimize ve tüm insanlığa huzur ve esenlikler getirmesini Yüce Allah (c.c.)’tan niyaz ederiz.
 
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
Türkiye'de akarsularla birlikte taşınan verimli toprak miktarı Afrika'dan 22 kat daha fazla Birlikte İftar Birlik'te Bayramlaşma Birlik'te Bayramlaşma BAYRAM TEBRİĞİ VE BAYRAMLAŞMA BAYRAMLAŞMA BAYRAMLAŞMA BAYRAMLAŞMA BİRLİĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA BİRLİĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA BİRLİĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA 07.09.2016 BİRLİĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA 15.09.2016 BİRLİĞİMİZDE BAYRAMLAŞMA Birliğimize bayramlaşma


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
5 * 3 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR