Geleneksel Birlik İftarı
9/18/2008
Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeği bu yıl da 17 Eylül 2008 tarihinde gerçekleştirildi. Davete icabet edebilen edemeyen tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeği bu yıl da 17 Eylül 2008 tarihinde gerçekleştirildi.

Birlik ve Vakıf üyelerinin yanı sıra milletvekilleri, sivil toplum örgütlerinin davet edildiği, Başkent  Öğretmen Evi’nde düzenlenen iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleşti. Birlik üyelerinin büyük bir bölümünün katıldığı davette sivil toplum örgütlerinin başkanları, Bakanlığımız bürokratları, siyasiler, parti genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri, eski bürokratlar ve eski milletvekilleri de bizleri yalnız bırakmadı.

İftar yemeğinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Genel Başkan Fehmi Kiraz, ülkemizin hassas günlerden geçmekte olduğunu, birlik ve beraberliğe en üst seviyede önem vermemiz gerektiğini, gerçekleşen bu yoğun katılımın Birliğimiz bünyesinde ne seviyede birlikte hareket ettiğimizi gösterdiğini, bundan sonraki tüm etkinliklerde ve yürüttüğümüz faaliyetlerde de yine bu birlik ve beraberlik duygusu içinde hareket etmemizin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.  Yaşanmakta olan siyasi ve ekonomik belirsizlikler sonucunda kurumlar kendi aralarında çeşitli gerginlikler yaşamakta olduğunu, bunun neticesinde kurumlar içerisindeki çalışanların değişik sıkıntılar içerisine girdiklerini, bu tablo karşısında bizim Birlik olarak yapabileceğimizin, dimdik ayakta durmak olduğunu, şu anda burada bulunmamızın bu duruşu gösterdiğini belirtti.

Ankara’da ikamet eden üyelerimizin yanı sıra, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir ve Konya illerinden de üyelerimiz yoğun katılımlarla davetimize icabet ettiler. Ayrıca teşekkür ederiz.

Başkent Öğretmen Evi’nde bize ayrılan Angora Salonu’nun gelen misafirlerimizi almaması sonucu bir salon daha açıldı.


İlgisi olabilecek diğer başlıklar
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİNİN İLK KONUĞU DEVLET ESKİ BAKANI SAYIN ÜNAL ERKAN OLDU
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ- İYİ TARIM UYGULAMALARI
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİMİZİN İKİNCİSİ 18 KASIM 2006 TARİHİNDE YAPILDI
Geleneksel Birlik Pikniği'nde yine biraradayız..
Birlik'te Bayramlaşma
Birlik'te İngilizce Kursu
Birlik İftarı'na Yoğun İlgi
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.