Geleneksel Birlik İftarı
18.09.2008
Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeği bu yıl da 17 Eylül 2008 tarihinde gerçekleştirildi. Davete icabet edebilen edemeyen tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği ve Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeği bu yıl da 17 Eylül 2008 tarihinde gerçekleştirildi.

Birlik ve Vakıf üyelerinin yanı sıra milletvekilleri, sivil toplum örgütlerinin davet edildiği, Başkent  Öğretmen Evi’nde düzenlenen iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleşti. Birlik üyelerinin büyük bir bölümünün katıldığı davette sivil toplum örgütlerinin başkanları, Bakanlığımız bürokratları, siyasiler, parti genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri, eski bürokratlar ve eski milletvekilleri de bizleri yalnız bırakmadı.

İftar yemeğinde kısa bir teşekkür konuşması yapan Genel Başkan Fehmi Kiraz, ülkemizin hassas günlerden geçmekte olduğunu, birlik ve beraberliğe en üst seviyede önem vermemiz gerektiğini, gerçekleşen bu yoğun katılımın Birliğimiz bünyesinde ne seviyede birlikte hareket ettiğimizi gösterdiğini, bundan sonraki tüm etkinliklerde ve yürüttüğümüz faaliyetlerde de yine bu birlik ve beraberlik duygusu içinde hareket etmemizin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.  Yaşanmakta olan siyasi ve ekonomik belirsizlikler sonucunda kurumlar kendi aralarında çeşitli gerginlikler yaşamakta olduğunu, bunun neticesinde kurumlar içerisindeki çalışanların değişik sıkıntılar içerisine girdiklerini, bu tablo karşısında bizim Birlik olarak yapabileceğimizin, dimdik ayakta durmak olduğunu, şu anda burada bulunmamızın bu duruşu gösterdiğini belirtti.

Ankara’da ikamet eden üyelerimizin yanı sıra, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir ve Konya illerinden de üyelerimiz yoğun katılımlarla davetimize icabet ettiler. Ayrıca teşekkür ederiz.

Başkent Öğretmen Evi’nde bize ayrılan Angora Salonu’nun gelen misafirlerimizi almaması sonucu bir salon daha açıldı.


İlgisi olabilecek diğer başlıklar
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİNİN İLK KONUĞU DEVLET ESKİ BAKANI SAYIN ÜNAL ERKAN OLDU GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ- İYİ TARIM UYGULAMALARI GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİMİZİN İKİNCİSİ 18 KASIM 2006 TARİHİNDE YAPILDI GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ- TÜRK DÜNYASI ÜZERİNE GEZİ NOTLARI GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE’DE TOHUM SERTİFİKASYONU GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TOPRAK KORUMA VE ARAZİ KULLANIMI KANUNU UYGULAMALARI GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE MOZAİK Mİ? GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ-TÜRKİYE ARICILIĞI Geleneksel Birlik Pikniği'nde yine biraradayız.. GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ALİ KÖMÜRCÜ GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ALİ KÖMÜRCÜ GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: Dr. MUSTAFA KORÇAK (DENİZCİLİK E. MÜSTEŞARI) GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: Dr. MUSTAFA KORÇAK (DENİZCİLİK E. MÜSTEŞARI) GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: Dr. AHMET SAYLAM GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ''SON GELİŞMELER IŞIĞINDA AÇILIM İLE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR?" Prof.Dr. Özcan YENİÇERİ GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ: ''SON GELİŞMELER IŞIĞINDA AÇILIM İLE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR? Geleneksel Cumartesi Sohbetleri: 1980 Darbesi ve 12 Eylül 2010 Referandum Sonuçları Geleneksel Cumartesi Sohbetleri: Büyük Ortadoğu Projesinde 2.Aşama Geleneksel Cumartesi Sohbetleri Geleneksel Cumartesi Sohbetleri GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETİNİN KONUĞU DOÇ. DR. MEHMET AKİF OKUR TZYMB GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ BULUŞMASI GELENEKSEL İFTAR DAVETİ Geleneksel Birlik Pikniği'nde yine biraradayız.. Birlik'te Bayramlaşma Birlik'te İngilizce Kursu Türkiye'de akarsularla birlikte taşınan verimli toprak miktarı Afrika'dan 22 kat daha fazla Birlik Pikniği Fakültede Birlik Temsilciliği Birlik'te Bayramlaşma Birlik'te Proje Eğitimleri.. Birlik Çalıştayı Başladı Birlik Çalıştayı Tamamlandı Birliğimizin 55. Genel Kurulu Birlik ve Kardeşlik Mesajları İle Tamamlandı Birlik Kazandı.. Birlik'te Bayramlaşma Birlik'te Fotoğrafçılık Kursu Birlik İftarı'na Yoğun İlgi Birlikte İftar Birlik İftarı'na Yoğun İlgi


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
3 * 4 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR