Geleneksel Birlik Pikniği'nde yine biraradayız..
5/29/2008
Geleneksel Birlik Pikniği, 25 Mayıs 2008 Pazar günü Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Deneme Çiftliği'nde düzenlendi. Hava muhalefetine rağmen çok sayıda üyemiz biraraya geldi.
Ankara'da sağanak yağış olmasına rağmen, 25 Mayıs sabahı Haymana Yolu üzerinde Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Deneme Çiftliği'nde idik. Ankara'daki kapalı ve yağışlı havanın aksine, oldukça güzel bir havada gerçekleşti.
Çok sayıda üyemizin aileleri ile birlikte iştirak ettiği piknik, Birliğimizin aile sıcaklığı içerisinde geçti. Katılımcı sayısı 200 civarında idi. Eski Genel başkanımız Ahmet ERDURMUŞ da pikniğimize iştirak ederek bizleri yalnız bırakmadı.
Piknik alanının geniş ve her türlü faaliyete uygun olması nedeniyle, çocuklar gönlünce eğlendi. Büyükler de hem temiz hava ve hem de bu güzel ortamda dinlenme imkanı buldu.
Yapılan doğa yürüyüşünün ardından Birliğimizce katılımcılara kavurma, pilav, tatlı, ayrandan oluşan yemek ikram edildi. Yemeğin ardından değişik yarışmalar yapıldı. Futbol, tavla turnuvalarını ve balık tutma yarışmasını kazananlara ödüller verildi.
Pikniğimize  bu yıl da katılarak bizleri onurlandıran üyelerimize, ailelerine ve misafirlerimize teşekkür ederiz.
 
  
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİNİN İLK KONUĞU DEVLET ESKİ BAKANI SAYIN ÜNAL ERKAN OLDU
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİ- İYİ TARIM UYGULAMALARI
GELENEKSEL CUMARTESİ SOHBETLERİMİZİN İKİNCİSİ 18 KASIM 2006 TARİHİNDE YAPILDI
Geleneksel Birlik İftarı
Birlik'te Bayramlaşma
Birlik'te İngilizce Kursu
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.