TZYMB Gençlere Emanet..
13.05.2008
Tarım camiasının en eski sivil toplum kuruluşu olan Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği'nde kurultay ve seçim heyecanı vardı. 54. Genel Kurulunu 10.05.2008 Cumartesi günü gerçekleştiren Birlik'te bu kez yaşları oldukça genç bir ekip göreve talip oldu. İkinci bir aday listesinin çıkmadığı seçimde oyların tamamını alan adaylar yeni bir heyecan ve hareketliliğin sinyalini verdiler.
 
Birlik'te Nöbet Değişikliği
Görev devir tesliminde söz alan eski Genel Başkan Ahmet ERDURMUŞ: "Birlik, artık sizin birliğinizdir. Genel kurul size bu yetkiyi vermiştir. Kendi aranızda birlik içerisinde güçlerinizi, dinamizminizi birleştirerek hareket etmeniz halinde çok işler başaracağınıza inanıyorum. Bundan sonraki süreçte dışarıdan bazı müdahalelere maruz kalacaksınız. Sizler, bu müdahalelerde yorumları değil, iş ve başarıları dikkate alınız ve onlara itibar ediniz. Kendi aranızda, doğruyu bulmak için tartışınız. Ama dışarıya karşı güçlü duruş sergilemek durumundasınız" dedi. Yönetim kurulu adına söz alan Fehmi KİRAZ: "Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler bayrağı devraldığımız yerden daha yükseklere taşımak zorundayız. Ülke tarımı oldukça zor günler geçirmektedir. Ülkemizin bu kriz ortamından kurtulması için, büyüklerimizin tecrübe ve destekleri ile, daha dinamik ve farklı bakış açılarına sahip çözümler üretmek için çaba göstereceğiz" dedi.
Fehmi KİRAZ'ın Genel Başkan olarak görev aldığı yeni yönetim ise şöyle şekillendi:
 
Fehmi KİRAZ                    Genel Başkan
Hasan Hüseyin BAYRAM  Genel Başkan Vekili
Bayram ÖZDEMİR            Genel Sekreter
Dr. Erkan İÇÖZ                 Muhasip Üye
Mehmet BİLİR                   Neşriyat Yönetmeni
Üzeyir YÜREKLİ                Üye
İsmail AKBULUT                Üye
Mustafa BOZKURT             Üye
Ufuk KALE                        Üye
 
Yeni yönetimi kutlar, başarılar dileriz.
İlgisi olabilecek diğer başlıklar
TZYMB ANTALYA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI TZYMB KONYA ŞUBESİ İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI TZYMB 68. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PANEL: TARIMDA DESTEKLEMELER VETERİNER HİZMETLERİ, GIDA VE YEM KANUN TASARISI TASLAĞI HK. TZYMB GÖRÜŞÜ... TOHUMCULUKLA İLGİLİ TZYMB BASIN BİLDİRİSİ TZYMB 69. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PANEL: TÜRKİYE’DE SU YÖNETİMİ VE SU HASADI TZYMB BUĞDAY BASIN BİLDİRİSİ TZYMB ile Başarı Kulvar Dershanesi Arasında Protokol TZYMB'NİN TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞININ YENİDEN YAPILANDIRILMASINA DAİR GÖRÜŞLERİ TZYMB ANTALYA ŞUBESİ GENEL KURULU TZYMB İZMİR ŞUBEMİZ GENEL KURULU TZYMB İSTANBUL ŞUBESİ GENEL KURULU TZYMB'den TÜRKAV'a ziyaret TZYMB TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU TZYMB'DEN KURAKLIK UYARISI TZYMB'DEN VERİM KAYBI UYARISI TZYMB İNTERGİS CBS SERTİFİKALARI VERİLDİ TZYMB GENEL KURUL İLANI 57. TZYMB GENEL KURULU YAPILDI TZYMB GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ BULUŞMASI TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 2. KONSERİNİ VERDİ TZYMB VE VAKFI TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ TZYMB 58. GENEL KURUL İLANI TZYMB VE VAKFI TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ TZYMB PROJE EĞİTİM KURSU DEVAM EDİYOR TZYMB BİTKİ SAĞLIĞI VE BİTKİ BESİN ELEMENTLERİ EĞİTİM KURSU TZYMB YENİ RAPOR YAYINLANDI TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSU KONSERİNE DAVET TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 4. KONSERİNİ VERDİ TZYMB DÜZENLENEN PANELE DAVET TZYMB VE VAKFI TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ TZYMB'NİN BLOMBERGHT.COM HABER SİTESİNDEKİ HABERİ TZYMB ADANA ŞUBESİ 11. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU TZYMB KONYA ŞUBESİ 15. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU TZYMB ANTALYA ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU TZYMB SAMSUN ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU TZYMB 59. OLAĞAN GENEL KURUL İLANI TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSUNA DAVET TZYMB TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 5. KONSERİNİ VERDİ TZYMB 59. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
6 * 2 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
SÜRELİ YAYINLAR