69.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ:“MESLEKTE 30 YIL HİZMET PLAKETİ”
03.03.2008

69.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ

 

“MESLEKTE 30 YIL HİZMET PLAKETİ”

 

Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Grup Üyelerimiz;

Bilindiği üzere; Ziraat Mühendisliği mesleğine 30 yıl hizmet vermiş olanlar ya da diğer bir ifade ile  meslekte 30 yılını tamamlamış Ziraat Mühendisleri için Birliğimizce “Meslekte 30 Yıl Hizmet Plaketi” verilmektedir. Geleneksel hale gelmiş olan bu faaliyetimiz Birliğimiz Kuruluş Yıldönümünde düzenlenen törende yerini bulmaktadır.

30. Hizmet yılını dolduran meslektaşlarımız Ziraat Fakültelerinin mezuniyet listelerinden belirlenmekte ve adresi belirlenenlere Birlik bünyesinde oluşturulan bir Komisyon marifetiyle ulaşılmaktadır.

Bu yıl Birliğimizce “Meslekte 30 Yıl Hizmet Plaketi” Fakültelerimize 1973 yılı girişli olan meslektaşlarımıza plaket takdim edilecektir.

Plaket sadece törene katılanlara takdim edilecek olup adrese gönderme ya da vekile verme gibi bir uygulamamız bulunmamaktadır.

Plaket almayı arzu edenler en geç 07.04.2008 tarihinde elimizde olacak şekilde 150 kelimelik kısa özgeçmişlerini Birlik adresine gönderirler ise özgeçmişleri Türk Ziraat Haber Dergisinde yayınlanacaktır.

TZYMB olarak mümkün olduğunca herkese ulaşmak için oldukça titiz bir çalışma içerisindeyiz. Bu çerçevede herkese ulaşamayacağımız dikkate alınacak olursa Değerli Grup Üyelerimiz çevrelerindeki 1973 yılı girişli olan meslektaşlarımıza ulaşıp 30 yılını dolduran meslektaşlarımızın aşağıda verilen telefon ve e-posta ile bizlerle iletişime geçmeleri konusunda bilgi verirlerse bu çalışmamız için yararlı olacağına inanıyoruz.

Saygılarımızla.

 

 

TZYMB YÖNETİM KURULU

 

İLETİŞİM:

Celal TAN                   : 0537 666 29 46

Tuğçe TOPÇU            : 0312 433 59 81

Faks                            : 0312 433 64 11

E-Posta                       : tzymb1939@yahoo.com.tr

E-Posta                       : tugce@tzymb.org.tr

İlgisi olabilecek diğer başlıklar
ŞUBE BAŞKANLIKLARIMIZ, İL VE KURUM TEMSİLCİLERİMİZ ZİRAİ ÖĞRENİMİN 161. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ANKARA’DA BULUŞTU TZYMB 68. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PANEL: TARIMDA DESTEKLEMELER ZİRAİ ÖĞRENİMİN 162. YILDÖNÜMÜNDE ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİNİN DURUMU ZİRAİ ÖĞRENİMİN BAŞLAYIŞININ 162. YILDÖNÜMÜ BASIN BİLDİRİSİ TZYMB 69. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ PANEL: TÜRKİYE’DE SU YÖNETİMİ VE SU HASADI “TÜRKİYE’ DE ZİRAİ ÖĞRENİMİN BAŞLAYIŞININ 163. YILDÖNÜMÜ” KURULUŞUMUZUN 70.YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE EKONOMİK KRİZİN TARIMA ETKİLERİ KONULU PANEL DÜZENLENDİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİNİN DURUMU VE GELECEĞİ İLE İLGİLİ NELER YAPILABİLİR ? ZİRAİ ÖĞRENİMİN 165. YILDÖNÜMÜ HOCALI SOYKIRIMININ 20. YILDÖNÜMÜ “TÜRKİYE’ DE ZİRAİ ÖĞRENİMİN BAŞLAYIŞININ 167. YILDÖNÜMܔ MESLEKTE 30 YIL HİZMET PLAKETLERİ TÖRENLE VERİLDİ VETERİNER HİZMETLERİ, GIDA VE YEM KANUN TASARISI TASLAĞI HK. TZYMB GÖRÜŞÜ... VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNU TASARISI TASLAĞI HAKKINDA


Bu Habere Ait Yorumlar
Henüz yorum kaydedilmemiş..
LÜTFEN YORUMUNUZU YAZINIZ
Konu
Adınız Soyadınız
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
1 * 3 = ?
TZYMB E-ÜYE
TZYMB E-ÜYE sistemine http://www.tzymb.org.tr/uye adresinden ulaşabilirsiniz.
İNTERNET - BASINDA TARIM